Het Europese patent is toegekend voor geniumSchwank, ‘s werelds eerste industriële waterstof verwarming!

Met geniumSchwank heeft Schwank een toekomstvaste oplossing ontwikkeld!

Het Patent is ontvangen! Voor onze industriële waterstofheaters heeft het European Patent Office deze nu officieel toegekend. Onze waterstofheater geniumSchwank is niet alleen de eerste in zijn soort ter wereld, maar de technologie is ook zo uniek dat ze is beschermd door het octrooiburo.

En voor wie nog geen waterstof heeft?

Geen probleem: deze heater kan ook eerst op aardgas of LPG werken en daarna eenvoudig worden aangepast naar 100% H₂. geniumSchwank-het toekomstbestendige industrieel verwarmingssysteem voor bedrijfshallen, loodsen en logistiek bedrijven.

Terug

Alle nieuws

Schwank zaalverwarmings- en koeloplossingen in gebruik

Waterstof is als energiedrager een noodzakelijk puzzelstuk om industrie en gebouwinstallaties te verduurzamen

Nieuws

Het lanceren van een waterstofeconomie vereist investeringen in en infrastructuur, maar natuurlijk ook een sterke en stabiele vraag. Onderzoekers en bedrijven werken aan een breed mogelijke toepassingen voor waterstof, met de nadruk op toepassingen met de grootste impact op het verminderen van koolstofemissies.

De transitie naar een duurzaam klimaatsysteem door Nijhof Wassink

Nieuws

In het voorjaar van 2023 besloot het facilitair management van Nijhof Wassink om het oude verwarmings- en koelsysteem in een van de werkplaatsen en magazijnen te vervangen. Dit was geen eenvoudige beslissing; verschillende factoren speelden een rol in de afweging. Het oude systeem, dat al meer dan tien jaar in gebruik was, begon tekenen van slijtage te vertonen en voldeed niet meer aan de eisen en verwachtingen van deze tijd.

De krachtigste  elektrische stralingsverwarming voor de industrie 

Nieuws, Prijzen

De verwarmingsspecialist Schwank heeft weer een klimaatneutraal product aan zijn portfolio toegevoegd met de lancering van een innovatieve, krachtige elektrische infraroodverwarming. Het nieuwe apparaat is speciaal ontwikkeld om te voldoen aan de hoge eisen van industriële en commerciële gebouwen met betrekking tot de EU Net-Zero Industry Act doelen.

Het Europese patent is toegekend voor geniumSchwank, ‘s werelds eerste industriële waterstof verwarming!

Nieuws, Prijzen

Met geniumSchwank heeft Schwank een toekomstvaste oplossing ontwikkeld!

Onze prijzen

Waar we trots op zijn

Onderscheiding Die Welt Top 100 voor Schwank GmbH.
Onderscheiding De Beste van de Duitse Mittelstand voor Schwank GmbH.
Onderscheiding Großer Preis des Mittelstandes voor Schwank GmbH.