De elektrische industriële infraroodverwarming van Schwank

De elektrische, industriële infraroodstraler eSchwank overtuigt met snelle opwarmtijden, een gelijkmatige en comfortabele warmteverdeling en is geschikt voor hybride verwarmingsoplossingen. Hij kan worden geïnstalleerd in grote gebouwen met hoge plafonds en in buitenruimtes.

Voor panden met grote inhoud en hoge plafonds

Type:  eSchwank, 3 varianten

De eSchwank, H-serie 3000-6000 is geschikt voor totaalverwarming of aanvullende verwarming van panden met een grote inhoud en hoge plafonds. Ook geschikt voor buitengebruik, bijvoorbeeld voor tribunes in stadions of om laadsluizen droog en vorstvrij te houden.

Enkele kenmerken van de efficiënte industriële elektrische straler:

  • Aanbevolen installatiehoogte 4-20 m
  • Max. oppervlaktetemperatuur 700 °C
  • Capaciteit verwarming : 3000W – 4500W – 6000 W
  • IP44

Foto: Schwank

De eSchwank elektrische infraroodverwarming is te schakelen in 3 stappen en maakt zo een werking mogelijk die aangepast is aan de verwarmingsbehoefte.

Terug

Alle nieuws

Schwank zaalverwarmings- en koeloplossingen in gebruik

De elektrische industriële infraroodverwarming van Schwank

Nieuws

De elektrische, industriële infraroodstraler eSchwank overtuigt met snelle opwarmtijden, een gelijkmatige en comfortabele warmteverdeling en is geschikt voor hybride verwarmingsoplossingen. Hij kan worden geïnstalleerd in grote gebouwen met hoge plafonds en in buitenruimtes.

Infrarood en waterstof – Artikel van “Vakblad Installateurszaken”

Nieuws

Recentelijk lanceerde Schwank een innovatief verwarmingssysteem - geniumSchwank. Met behulp van infraroodstraling wordt een behaaglijk binnenklimaat gecreëerd. Het systeem werkt op basis van gas. En het is al waterstofready.

Schwank electrische warmtepompen als vervanger voor gasgestookte luchtheaters

Nieuws

De Schwank Benelux lucht-lucht warmtepomp is vaak een goede en relatief eenvoudig te installeren oplossing voor het gasloos / all-electric verwarmen/koelen van een bedrijfsruimte, en is in nieuwbouw en zeker ook goed toe te passen bij het vervangen van gasgestookte luchtheaters bij bestaande bouw.

Schwank viert zijn 90e verjaardag

Nieuws, Prijzen

In de 90 jaar van haar bestaan heeft Schwank zich ontwikkeld tot een wereldleider in industriële verwarming en expert in ventilatie- en koeloplossingen. Het succes is niet alleen te danken aan de gepatenteerde gas-infraroodverwarmingstechnologie, maar ook aan het strategisch leiderschap van de derde generatie van de familie. Het bedrijf richt zich nu op energietransformatie, dus waterstof- en elektrische verwarming worden de primaire aandachtspunten. Sinds dit jaar biedt het bedrijf de eerste 100% waterstofverwarming en is het een pionier in de overgang naar hernieuwbare energie.

Onze prijzen

Waar we trots op zijn

Onderscheiding Die Welt Top 100 voor Schwank GmbH.
Onderscheiding De Beste van de Duitse Mittelstand voor Schwank GmbH.
Onderscheiding Großer Preis des Mittelstandes voor Schwank GmbH.