Waterstof is als energiedrager een noodzakelijk puzzelstuk om industrie en gebouwinstallaties te verduurzamen

Het lanceren van een waterstofeconomie vereist investeringen in en infrastructuur, maar natuurlijk ook een sterke en stabiele vraag. Onderzoekers en bedrijven werken aan een breed mogelijke toepassingen voor waterstof, met de nadruk op toepassingen met de grootste impact op het verminderen van koolstofemissies.

Waterstof kan en zal een sleutelrol spelen in het bereiken van de overgang naar een klimaatneutrale en circulaire economie.

Het kickstarten van de waterstofeconomie vereist investeringen in aanbod en infrastructuur, maar natuurlijk ook een grote en stabiele vraag.

Schwank Deutschland heeft al een baanbrekende waterstof-infraroodverwarming op de markt gebracht, die het mogelijk maakt om waterstof te gebruiken om grote ruimtes en bedrijfshallen te verwarmen.

Bij Schwank creëren we die vraag en we zijn klaar voor de toekomst.

De unieke geniumSchwank industrie heater heeft een multigasconcept en unieke 100% H₂ toepassing voor directe en efficiënte verwarming van industrie hallen, fabrieken en logistiek gebouwen.

Foto: geniumSchwank

Terug

Alle nieuws

Schwank zaalverwarmings- en koeloplossingen in gebruik

Schwank op de ISH 2025 – producten, wereldprimeurs en nog veel meer.

Nieuws

De binnenklimaatspecialist Schwank toont productoplossingen voor halverwarming, ventilatie en koeling. Op de stand worden verschillende premières gevierd, waaronder de nieuwe, compacte eSchwank industriële donkerstraler en een decentrale luchtbehandelingskast met geïntegreerde warmtepomp. De nieuwe, compacte eSchwank industriële donkerstraler is een eigen ontwikkeling van het bedrijf uit Keulen. Volgens Schwank voldoet hij aan de vraag uit de industrie naar zuinige, krachtige en robuuste apparaten. De nieuwe apparaatserie is speciaal ontwikkeld voor de huidige behoeften van industrie en handel, die streven naar klimaatneutraliteit.

Waterstof is als energiedrager een noodzakelijk puzzelstuk om industrie en gebouwinstallaties te verduurzamen

Nieuws

Het lanceren van een waterstofeconomie vereist investeringen in en infrastructuur, maar natuurlijk ook een sterke en stabiele vraag. Onderzoekers en bedrijven werken aan een breed mogelijke toepassingen voor waterstof, met de nadruk op toepassingen met de grootste impact op het verminderen van koolstofemissies.

De transitie naar een duurzaam klimaatsysteem door Nijhof Wassink

Nieuws

In het voorjaar van 2023 besloot het facilitair management van Nijhof Wassink om het oude verwarmings- en koelsysteem in een van de werkplaatsen en magazijnen te vervangen. Dit was geen eenvoudige beslissing; verschillende factoren speelden een rol in de afweging. Het oude systeem, dat al meer dan tien jaar in gebruik was, begon tekenen van slijtage te vertonen en voldeed niet meer aan de eisen en verwachtingen van deze tijd.

De krachtigste  elektrische stralingsverwarming voor de industrie 

Nieuws, Prijzen

De verwarmingsspecialist Schwank heeft weer een klimaatneutraal product aan zijn portfolio toegevoegd met de lancering van een innovatieve, krachtige elektrische infraroodverwarming. Het nieuwe apparaat is speciaal ontwikkeld om te voldoen aan de hoge eisen van industriële en commerciële gebouwen met betrekking tot de EU Net-Zero Industry Act doelen.

Onze prijzen

Waar we trots op zijn

Onderscheiding Die Welt Top 100 voor Schwank GmbH.
Onderscheiding De Beste van de Duitse Mittelstand voor Schwank GmbH.
Onderscheiding Großer Preis des Mittelstandes voor Schwank GmbH.